http://www.alexela.ee http://www.nordichotels.eu/ http://helketmar.ee/ http://www.väänapuukool.ee/ http://www.idea.ee http://www.tallinksilja.com/et/web/ee/vali-reis http://www.postimees.ee http://37835.edicypages.com/ruila-tall http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.kul.ee/ http://www.hobumaailm.ee http://www.eestimeedia.ee

Stardijärjekorrad ja tulemused 2015

Palume arvestada, et algusajad on orienteeruvad ning võivad muutuda hilisemaks või varasemaks.

Neljapäev, 25. juuni 2015

Koolisõidu SOUND CHECK toimub ca 14:00 (kui te ise kohal olla ei saa, kontrollime muusika ise).

Algus  Võistlusklass Start Tulemus
10.00  Klass 1 -   95 cm, EMV I ov - Poniratsanikud (12-16a) väikestel ponidel (tk <140cm)
10.55  Klass 2 - 105 cm, EMV I ov - Poniratsanikud (12-16a) suurtel ponidel (tk >140cm)
12.00  Klass 3 - 105 cm, EMV I ov - Lapsed (12-14a)
13.10  Klass 4 - 125 cm, EMV I ov - Juuniorid (14-18a)
15.15  Klass 5 - skeem L36, Laste (12-16a) MV I ov
17.20  Klass 6 - skeem L37, EMV I ov - Poniratsanikud (12-16a ponidel)
18.55  Klass 7 - skeem L38, EMV I ov - Juuniorid (14-18a)

Reede, 26. juuni 2015

Algus  Võistlusklass Start  Tulemus
08.00  Klass 8 -   skeem L25 kür, Laste (12-16a) MV II ov  
10.05  Klass 9 -   skeem L25 kür, EMV II ov - Poniratsanikud (12-16a ponidel)  
11.30  Klass 10 - skeem L31 kür, EMV II ov - Juuniorid (14-18a)  
14.10  Klass 11 - 100 cm, EMV II ov - Poniratsanikud (12-16a) väikestel ponidel (tk <140cm)  
15.30  Klass 12 - 110 cm, EMV II ov - Poniratsanikud (12-16a) suurtel ponidel (tk >140cm)  
17.15  Klass 13 - 110 cm, EMV II ov - Lapsed (12-14a)  
19.00  Klass 14 - 130 cm, EMV II ov - Juuniorid (14-18a)  

Laupäev, 27. juuni 2015

Koolisõidu SOUND CHECK toimub ca 14:30 (kui te ise kohal olla ei saa, kontrollime muusika ise).

Algus  Võistlusklass Start Tulemus
10.00  Klass 15 - 100 cm, Harrastajate MV I ov
12.15  Klass 16 - 130 cm, EMV I ov - Noored (16-21a)      
13.35  Klass 17 - 140 cm, EMV I ov - Seeniorid (al 18a)     
15.40  Klass 18 - skeem M14, EMV I ov - Noored (16-21a)       
16.50  Klass 19 - skeem R16, EMV I ov - Seeniorid (al 16a)  
17.50  Klass 20 - skeem L36, Harrastajate MV I ov

Pühapäev, 28. juuni 2015

II osavõistluste stardijärjekorrad avaldatakse peale I osavõistlusi.

Algus  Võistlusklass Start Tulemus
08.10  Klass 21 - skeem L25 kür, Harrastajate MV II ov  
11.10  Klass 22 - skeem M20 kür, EMV II ov - Noored (16-21a)  
12.25  Klass 23 - skeem R20 kür, EMV II ov - Seeniorid (al 16a)  
14.50  Klass 24 - 135 cm, EMV II ov - Noored (16-21a)  
16.50  Klass 25 - 140 cm, EMV II ov - Seeniorid (al 18a)  
18.50  Klass 26 - 100 cm, Harrastajate MV II ov