http://www.vinsdefrance.ee/ http:// http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.tere.eu/et/ http://www.autostrada.ee http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://www.porsche.ee/ http://idea.ee www.ehs.ee http://www.helketmar.ee http://postimees.ee http://www.g4s.ee/ http://www.nordichotels.eu/en/?utm_source=HorseShowHomepage&utm_medium=ribabannerENG&utm_campaign=Horse%20Show%202015 http://väänapuukool.ee/ http://www.hmn.ee/ http://www.roccaalmare.ee/ http://www.tikitreiler.ee/ http://www.tallink.ee/vali-reis http://err.ee http://www.yle.ee/pigipada http://err.ee http://gobus.ee/ http://www.alexelaoil.ee http://www.cramo.ee http://eestimeedia.ee http://sami.ee/ http://www.tatoli.ee/ http://www.cobalt.legal/ http://www.kul.ee/ http://transport.perilatallid.ee/et/ http://www.bauer.ee/ http://selver.ee http://avis.ee http://softreflector.com/ https://www.petcity.ee/ http://err.ee

HAKKA TOETAJAKS!

Eesti Ratsaspordi Liidu juhatuse esimees Jaanus Berkmann tänab 2015. a Tallinn Horse Show sponsori Tiki Treileri esindajat toetuse eest. Foto: Gerlin Kess

 

Tallinn International Horse Show 2017


Tallinn International Horse Show ühendab endas tipptasemel ratsaspordi, elava muusika ning ehedad elamused hobumaailmast.
Kolmepäevane hobufestival toob igal aastal kokku üle 120 tippsportlase, ligi 200 hobust pea 10-st eri riigist. Ürituse ettevalmistamisel ja toimimisele aitavad kaasa rohkem kui 150 vabatahtlikku ning üle 12 000 pealtvaataja.

Tallinn International Horse Show toimub 2017. aastal 15. korda. Meie eesmärgiks on läbi  aastate olnud hea võistlustaseme hoidmine,  mida aitavad tagada Eesti Ratsaliidu ametnikud koostöös välismaa kolleegidega. Seetõttu oleme aktsepteeritud laialdaselt ratsamaailmas. TIHS raames toimub ka FEI MK-etapp takistussõidus.

Tallinn International Horse Showl on läbi aastate väljatöötatud toimiv meediaplaan. Kasutame laialdaselt erinevaid meediakanaleid. Horse Show on pildil ka rahvuslikus kanalis ERR kui ka mitmetes välismeediakanalites. Lisaks toimub Horse Show ajal otseülekanne veebi vahendusel.

Pakume oma partneritele võimaluse reklaamida end läbi meie läbimõeldud meediaplaani. Tunneme oma sihtgruppi ja kliendikontakte ning oskame neile suunata vajaliku informatsiooni. Oma publiku seast leiame üha rohkem ka väliskliente, mis annab soodsa võimaluse laiendada oma brändi tuntust naaberriikidesse. Horse Showl on eraldi restoranide ja lounge’de ala, mis on spetsiaalselt mõeldud ärikohtumisteks ja kliendiürituste läbiviimiseks.

Hindame oma toetajate panust Horse Show korraldamisel. Läheneme igale koostööpartnerile individuaalselt ning oleme paindlikud, sest soovime leida parima toimiva lahenduse. Meie pikaaegset korralduskogemust ja professionaalset korraldusmeeskonda hindavad ka sarnaste sündmuste läbiviijad välisriikides.

Oleme valmis kokku panema ainult Teie soove arvestava sponsorpakkumise – tulenevalt Teie turundussõnumitest ja ettepanekutest. Detailsemad koostööväljundid lepitakse kokku konkreetse lepinguga ja seda täiendatakse vajadusel jooksvalt.

Toetades Tallinn International Horse Showd, toetate Eesti ratsasporti!


Ootame Teie kõnet!


Siim Nõmmoja
Võistluse direktor
telefon 503 6102
info@tallinnhorseshow.ee