http://www.cramo.ee http://www.helketmar.ee http://www.roccaalmare.ee/ http://www.hmn.ee/ http://saku.ee http://www.4energia.ee/ http://www.kul.ee/ http://borenius.ee/ http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.equestrian.ru/ http://avis.ee/ http://apotheka.ee/ http://www.otto.ee/ http://www.balbiino.ee http://www.selver.ee http://www.epl.ee/ http://www.nordichotels.eu/ http://www.jakoteks.ee/ http://www.väänapuukool.ee/ http://www.tomra.com/ http://www.alexelaoil.ee http://taure.ee/ http://www.vinsdefrance.ee/ http://www.tere.eu/et/ http://www.sakumetall.ee/ http://www.porsche.ee/ http://bauer.ee/ http://www.heidelbergcement.com/ee/et/kunda/home.htm http://www.retrofm.ee/ http://www.kapjumping.com/ http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://www.g4s.ee/ http://www.fortacogroup.com/ http://www.delfi.ee

Tallinn International Horse Show 2015

Tallinn International Horse Show koolisõidu MK etapp sai tugeva toetaja

Märtsi algul sõlmisid Tallinn International Horse Show direktor Siim Nõmmoja ja World Dressage Mastersit (WDM) esindav Vian Groupi peadirektor Mykhailo Parkhomchuk koostöölepingu, mille raames toetab WDM oktoobris Tallinnas toimuva koolisõidu MK etapi läbiviimist.

Tänu lepingule on võimalik oluliselt suurendada võistluse peasõidu - muusikalise vabakava ehk KÜR’i -auhinnafondi ning kutsuda võistlust hindama kõrgema tasemega kohtunikke. Sõlmitud leping loob paremad võimalused ka meie koolisõidu tippude võistlemiseks Euroopa suurturniiridel.

World Dressage Masters on Lääne-Euroopas tegutsev professionaalne kõrgetasemeliste koolisõidu suurvõistluste korraldaja ja tänaseks maailma suurim koolisõiduvõistluste sponsor, mis paneb välja 425 000 euro suuruses auhinnarahasid parimatele sportlastele.Tallinn International Horse Show 2015 ettevalmistused täies hoos

Aeg on kiirelt möödunud ja juba käivad ettevalmistused sügiseseks Horse Show’ks, mis sel aastal toimub 2.-4. oktoobrini, ikka Saku Suurhallis. Ka seegi kord on korraga kavas kaks maailmakarika etappi - takistussõidus ja koolisõidus ning loomulikult astuvad üles parimad Eesti artistid.

2014. aastal osales Tallinn International Horse Showl 122 sportlast 198 hobusel 9 riigist, kes tegid 17 võistlussõidu raames 563 starti. Sündmust, mida igal aastal aitab korraldada ligikaudu 200 vabatahtlikku, tuli kohapeale jälgima ligi 12 000 pealtvaatajat. Sama rohket osavõttu on oodata tänavugi!

Sündmuse uudistega saad kursis olla Facebooki lehe kaudu: www.facebook.com/tallinnhorseshow

Kohtumiseni oktoobris!

13 aastat tõelisi emotsioone!

 

Tallinn International Horse Show 2014 lõppes Eestile edukalt!

Emotsioonid pole veel lahtunud ning kõik on elevil Tiit Kivisilla ja Cinnamoni maailmakarika etapi võidust. Kaheteistkümnes Tallinn International Horse Show jääb kõigile meelde kui „Cinnamoni Show“ - oli ju MK-etapi Alexela Grand Prix võitja ühtlasi ka meie ürituse „kaanetüdruk“!

Seekordne Horse Show pakkus Eesti ratsaspordi fännidele palju rõõmu, sest lisaks Tiit Kivisillale, kes võitis nii laupäevase kuue takistusega sõidu kui ka maailmakarika etapi, said esikohad veel Kristina Albertina Reinstein, Rein Pill, Katrin Pill, Noemi Tuvi ja Linda Randpere. Auhinnalised kohad saavutasid ka Oliver Karma, Urmas Raag, Mai-Britt Nuudi , Kristi Luha, Ebbe-Liisa Sõnajalg, Kertu Klettenberg, Kullo Kender ja Margit Mägi.

Täname kõiki sportlaseid, toetajaid, ametnikke, teenistuste juhte, vabatahtlikke ja pealtvaatajaid suurepärase ürituse eest! SUUR TÄNU! Loodetavasti olete meiega ka järgmisel aastal!