http://www.alexelaoil.ee http://www.cramo.ee http://www.tomra.com/ http://www.delfi.ee http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://borenius.ee/ http://www.epl.ee/ http://www.jakoteks.ee/ http://www.fortacogroup.com/ http://www.kapjumping.com/ http://bauer.ee/ http://www.balbiino.ee http://www.4energia.ee/ http://www.porsche.ee/ http://www.sakumetall.ee/ http://www.helketmar.ee http://www.equestrian.ru/ http://avis.ee/ http://www.roccaalmare.ee/ http://www.vinsdefrance.ee/ http://www.g4s.ee/ http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.kul.ee/ http://www.selver.ee http://www.väänapuukool.ee/ http://taure.ee/ http://www.hmn.ee/ http://www.otto.ee/ http://apotheka.ee/ http://www.retrofm.ee/ http://saku.ee http://www.heidelbergcement.com/ee/et/kunda/home.htm http://www.tere.eu/et/ http://www.nordichotels.eu/

Tallinn International Horse Show 2015

Aeg on kiirelt möödunud ja juba käivad ettevalmistused sügiseseks Horse Show’ks, mis sel aastal toimub 2.-4. oktoobrini, ikka Saku Suurhallis. Ka seegi kord on korraga kavas kaks maailmakarika etappi - takistussõidus ja koolisõidus ning loomulikult astuvad üles parimad Eesti artistid.

2014. aastal osales Tallinn International Horse Showl 122 sportlast 198 hobusel 9 riigist, kes tegid 17 võistlussõidu raames 563 starti. Sündmust, mida igal aastal aitab korraldada ligikaudu 200 vabatahtlikku, tuli kohapeale jälgima ligi 12 000 pealtvaatajat. Sama rohket osavõttu on oodata tänavugi!

Sündmuse uudistega saad kursis olla Facebooki lehe kaudu: www.facebook.com/tallinnhorseshow

Kohtumiseni oktoobris!

13 aastat tõelisi emotsioone!

 

Tallinn International Horse Show 2014 lõppes Eestile edukalt!

Emotsioonid pole veel lahtunud ning kõik on elevil Tiit Kivisilla ja Cinnamoni maailmakarika etapi võidust. Kaheteistkümnes Tallinn International Horse Show jääb kõigile meelde kui „Cinnamoni Show“ - oli ju MK-etapi Alexela Grand Prix võitja ühtlasi ka meie ürituse „kaanetüdruk“!

Seekordne Horse Show pakkus Eesti ratsaspordi fännidele palju rõõmu, sest lisaks Tiit Kivisillale, kes võitis nii laupäevase kuue takistusega sõidu kui ka maailmakarika etapi, said esikohad veel Kristina Albertina Reinstein, Rein Pill, Katrin Pill, Noemi Tuvi ja Linda Randpere. Auhinnalised kohad saavutasid ka Oliver Karma, Urmas Raag, Mai-Britt Nuudi , Kristi Luha, Ebbe-Liisa Sõnajalg, Kertu Klettenberg, Kullo Kender ja Margit Mägi.

Täname kõiki sportlaseid, toetajaid, ametnikke, teenistuste juhte, vabatahtlikke ja pealtvaatajaid suurepärase ürituse eest! SUUR TÄNU! Loodetavasti olete meiega ka järgmisel aastal!