http://www.4energia.ee/ http://www.otto.ee/ http://www.equestrian.ru/ http://www.fortacogroup.com/ http://www.porsche.ee/ http://www.roccaalmare.ee/ http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://taure.ee/ http://avis.ee/ http://apotheka.ee/ http://www.tere.eu/et/ http://www.kul.ee/ http://www.delfi.ee http://www.retrofm.ee/ http://borenius.ee/ http://www.alexelaoil.ee http://www.kapjumping.com/ http://www.epl.ee/ http://www.hmn.ee/ http://www.selver.ee http://www.tomra.com/ http://www.jakoteks.ee/ http://www.vinsdefrance.ee/ http://www.sakumetall.ee/ http://www.g4s.ee/ http://www.nordichotels.eu/ http://www.väänapuukool.ee/ http://saku.ee http://www.helketmar.ee http://www.cramo.ee http://www.balbiino.ee http://bauer.ee/ http://www.heidelbergcement.com/ee/et/kunda/home.htm

Tallinn International Horse Show 2014

Tallinn International Horse Show 2014 lõppes Eestile edukalt!

Emotsioonid pole veel lahtunud ning kõik on elevil Tiit Kivisilla ja Cinnamoni maailmakarika etapi võidust. Kaheteistkümnes Tallinn International Horse Show jääb kõigile meelde kui „Cinnamoni Show“ - oli ju MK-etapi Alexela Grand Prix võitja ühtlasi ka meie ürituse „kaanetüdruk“!

Seekordne Horse Show pakkus Eesti ratsaspordi fännidele palju rõõmu, sest lisaks Tiit Kivisillale, kes võitis nii laupäevase kuue takistusega sõidu kui ka maailmakarika etapi, said esikohad veel Kristina Albertina Reinstein, Rein Pill, Katrin Pill, Noemi Tuvi ja Linda Randpere. Auhinnalised kohad saavutasid ka Oliver Karma, Urmas Raag, Mai-Britt Nuudi , Kristi Luha, Ebbe-Liisa Sõnajalg, Kertu Klettenberg, Kullo Kender ja Margit Mägi.


Kokkuvõtet selleaastasest Horse Show’st saab näha ka ETV2 erisaates 12. oktoobril kell 22.00.

Täname kõiki sportlaseid, toetajaid, ametnikke, teenistuste juhte, vabatahtlikke ja pealtvaatajaid suurepärase ürituse eest! SUUR TÄNU! Loodetavasti olete meiega ka järgmisel aastal!
 

 

Traditsioon jätkub! Baltimaade suurim hobushow Tallinn International Horse Show toimub seekord 3. - 5. oktoobrini!

Tuhanded fännid saavad kolme päeva jooksul Saku Suurhallis osa kõrgetasemelisest rahvusvahelisest ratsavõistlusest. Meelelahutust pakuvad ainulaadsed hobuetendused ja tuntud Eesti artistid. Eesti ratsaspordi suursündmusele on oodatud kõik – siin jagub põnevust igas vanuses hobusehuvilisele! Kõige pisematele on avatud lõbus lasteala.

Ürituse raames peetakse sel aastal kaks FEI Maailma Karika etappi: laupäeval koolisõidus Fortaco Grand Prix ja pühapäeval ürituse kulminatsioonina takistussõidu Maailmakarika etapp Alexela Grand Prix. Koolisõidu MK etapp toimub Eestis esmakordselt ja oodata on põnevat võistlust.

Tallinn International Horse Show on regiooni suurim rahvusvaheline ratsutamisvõistlus ja käesoleval aastal toimub Eesti suurim sisehalli spordiüritus juba 12. korda! 2013. aastal osales Tallinn International Horse Showl 92 sportlast, 184 hobusel, 8 riigist, kes tegid kokku 505 starti.

Tallinn International Horse Show korraldamisele aitavad kaasa mitmed meie head koostööpartnerid nagu Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, FEI (Rahvusvaheline Ratsaspordi Föderatsioon), Tallinna Linna spordi ja noorsooamet ning paljud edukad rahvusvahelised ja kodumaised äriühingud. Horse show esitlejaks on pikki aastaid olnud Alexela. Võistlust korraldab Eesti Ratsaspordi Liit.

12 aastat tõelisi emotsioone!