http://selver.ee http://www.porsche.ee/ http://www.roccaalmare.ee/ http://www.helketmar.ee http://www.yle.ee/pigipada http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://err.ee http://avis.ee http:// http://www.alexelaoil.ee http://www.cobalt.legal/ http://idea.ee http://postimees.ee http://www.hmn.ee/ http://www.bauer.ee/ http://www.nordichotels.eu/en/?utm_source=HorseShowHomepage&utm_medium=ribabannerENG&utm_campaign=Horse%20Show%202015 http://www.g4s.ee/ http://www.tallink.ee/vali-reis http://www.tikitreiler.ee/ http://www.kul.ee/ http://eestimeedia.ee http://err.ee http://www.cramo.ee http://sami.ee/ http://softreflector.com/ http://www.vinsdefrance.ee/ http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.tere.eu/et/ http://väänapuukool.ee/ http://www.tatoli.ee/ http://err.ee https://www.petcity.ee/

Tallinn International Horse Show 2016 piletid nüüd müügil!

Tõelised emotsioonid juba 14. korda!

Tallinn International Horse Show toimub 2016. aastal juba 14. korda! 07.-09. oktoobril ootame taas Saku Suurhalli kõiki noori ja vanu hobusesõpru osa saama aasta olulisemast hobushowst!

Tallinn International Horse Show ühendab endas tipptasemel ratsaspordi, elava muusika ning ehedad elamused hobumaailmast. Tegemist on ainulaadse sündmusega kogu Baltikumis, millel on pikaaegsed traditsioonid ja kuhu tullakse alati tagasi.


Tänavu on kolmepäevase võistluse kulminatsiooniks maailmakarika etapp takistussõidus, mis algab pühapäeval 9. oktoobril kell 17.00. Kokku osaleb igal aastal Tallinna Horse Showl üle 120 tippsportlase ja ligi 200 hobust pea 10-st eri riigist, nende seas meie endi tippsõitjad. Selle mastaapse ürituse ettevalmistamisel ja toimimisele aitavad kaasa rohkem kui 150 vabatahtlikku ning üle 12 000 pealtvaataja.


Ehedad elamused meelelahutusprogrammist

Sportlikule elamusele vahepalaks on meeldejääv show-programm. Reedel astub üles tõeline maailmaklassi superstaar Anne Veski, kes pikemat tutvustamist ei vaja. Võistluse kavas on üle mitme aasta tagasi kostüümratsutamine, mis on algab kohe peale menuka lauljanna esinemist. Varasemalt oleme siin etteastetena näinud Kosmosemutte, A-rühma, Agnest ja Gabrieli, Pipi Pikksukka ja paljusid teisi, näis, kelleks kehastuvad tuntud ratsutajad tänavu.


Laupäeval saame näha meeleolukat hobuetendust, mis räägib Tori hobusekasvanduse 160-aastasest ajaloost. Õhtul astuvad publiku ette väikesed ponid ja edasi minnakse Ukraina lainele, lavale tuleb Ruslan Trochynskyi sõpradega ning peadpööritavaid trikke tegevad Ukraina Kasakad. Õhtu lõpetab kuue takistusega sõit – kes on näinud, see teab, et sel õhtul minnakse koju kähiseva hääle ja plaksutamisest valutavate kätega.


Pühapäeval teevad väikesed ponid oma teise etteaste ja siis saab kuulata klassikalist muusikat „Klassikatähed 2016“ esituses. Tänavused kaks finalisti, Silvia Ilves (tšello) ja Kristiina Rokashevich (klaver), esitavad koos Danae Taamaliga (viiul) Horse Show publikule klassikalisi kaasahaaravaid palu. Showprogrammi lõpetavad efektsed Ukraina Kasakad.


Hobushow on kogupereüritus

Soovime pakkuda häid elamusi nii pere pisematele kui vanematele. Siinkohal on meie iga-aastaseks koostööpartneriks olnud kauplusekett Selver ja teater Vanemuine, kes loovad lastele võimaluse mängida ja meisterdada laste-alal.Vanemad saavad aega veeta expo-alal, kust võib leida nii Eesti kui ka välismaa hobutarvikute müüjad, aga ka erinevad söögikohad.
 

Meie suuremateks partneriteks ürituse korraldamisel on Alexela Group, Tallinna linn, Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, FEI (Rahvusvaheline Ratsaspordi Föderatsioon) ja paljud teised edukad rahvusvahelised ning kodumaised äriühingud.
 

Sündmuse uudistega saad kursis olla Facebooki lehe kaudu www.facebook.com/tallinnhorseshow
 

Piletid saadaval Piletilevis

 

Margit Mägi ja Artas 2015.a 6-takistusega sõidus. Foto: Rein Leib

 

13. Tallinn International Horse Show

Kuraditosina numbrit kandev üritus kujunes seekord väljakutsete rohkeks, kuid kokkuvõttes võime sportlaste ja publiku tagasisidele toetudes öelda, et üritus läks igati korda.

Ka seekord saime ürituse käigus teha koos palju head. Nii külastas Maalehe joonistusvõistluse võitnud 4-5-aastaste laste lasteaiarühm esmakordselt ratsavõistlust, Lasnamäe Noortekeskuse noored koos oma õpetajaga said võimaluse pääseda üritusele, kuhu nende majanduslik olukord ei võimalda piletit osta. Ka kümned suurpered said tasuta kogeda ratsavõistluse melu. Samuti kogusime koos vähiravifondile „Kingitud elu“ üle 1000 euro annetusi kohapeal ja „Aita lapsi“ projektile said soovijad taaraautomaati oma tühjad pudelid annetada.

MK-etapi võidud läksid seekord Ukrainasse, kui koolisõidus võitis Inna Logutenkova hobusel Don Gregorius, ja Venemaale, kui takistussõidus võitis Alexandr Belekhov hobusel Bivald. Siiski pakkusid kodupublikule eredaid emotsioone Gunnar Klettenbergi ja Bettebalia võit, Kertu Klettenbergi ja Ulrike R'i kolmas koht Alexela GP MK-etapi sõidus ja Margit Mägi ning Artase duell Läti paariga 6-takistusega sõidus.
 

Kertu Klettenberg ja Ulrike R_Rein Leib

Kertu Klettenberg ja Ulrike R. Foto: Rein Leib