http://www.hmn.ee/ http://www.porsche.ee/ http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://www.nordichotels.eu/en/?utm_source=HorseShowHomepage&utm_medium=ribabannerENG&utm_campaign=Horse%20Show%202015 http://www.vinsdefrance.ee/ http://www.autospirit.ee/subaru/ http://www.alexelaoil.ee http://www.g4s.ee/ http://www.tallink.ee/vali-reis http://err.ee http://www.cobalt.legal/ http://err.ee http://www.kul.ee/ http://www.cramo.ee http://err.ee http://www.helketmar.ee

Tallinn International Horse Show 2016 piletid nüüd müügil!

Margit Mägi ja Artas 2015.a 6-takistusega sõidus. Foto: Rein Leib
 

Tõelised emotsioonid juba 14. korda!

Tallinn International Horse Show toimub 2016. aastal 14. korda. 07.-09. oktoobril ootame taas Saku Suurhalli kõiki noori ja vanu hobusesõpru osa saama aasta olulisemast hobushowst!


Tallinn International Horse Show ühendab endas tipptasemel ratsaspordi, elava muusika  ning ehedad elamused hobumaailmast.
Hobufestival toob igal aastal kokku üle 120 tippsportlase, ligi 200 hobust pea  10-st eri riigist. Ürituse ettevalmistamisel ja toimimisele aitavad kaasa rohkem kui 150 vabatahtlikku ning üle 12 000 pealtvaataja.

Kolm päeva tipptasemel ratsasporti

Tallinn International Horse Show on ainulaadne sündmus kogu Baltikumis, millel on pikaaegsed traditsioonid. Sündmuse raames toimuvad rahvusvahelise klassi takistussõidu võistlused. Kolme päeva jooksul pakuvad põnevaid võistlusmomente parimad  ratsutajad Eestist ja meie lähiriikidest.

Ehedad elamused meelelahutusprogrammist
Oleme läbi aastate pakkunud publikule ka meeldejäävat show-programmi. Muusikalisi  elamusi on loonud kodumaa armastatuimad artistid. Samuti on meie külalisesinejateks olnud hobuetendused ja ratsakoolishowd nii Eestist kui mujalt maailmast. Emotsionaalseid etteasteid hobustel on andnud näiteks Ukraina kasakad ning Jean-Francois Pignon’i  hobushow Prantsumaalt.

Hobushow on kogupereüritus
Soovime pakkuda häid elamusi nii pere pisematele kui vanematele. Siinkohal on meie iga-aastaseks koostööpartneriks olnud teater Vanemuine, kes loob lastele võimaluse mängida ja meisterdada laste-alal. Vanemad saavad aega veeta expo-alal, kust võib leida nii Eesti kui ka välismaa hobutarvikute müüjad, aga ka erinevad söögikohad. Lisaks oleme loonud VIP restorani, kust avaneb hea vaade nii võistlusele kui ka showprogrammile.

Meie suuremateks partneriteks ürituse korraldamisel on Alexela Group, Tallinna linn, Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, FEI (Rahvusvaheline Ratsaspordi Föderatsioon) ja paljud teised edukad rahvusvahelised ning kodumaised äriühingud.
 

Sündmuse uudistega saad kursis olla Facebooki lehe kaudu www.facebook.com/tallinnhorseshow
 

Piletid saadaval Piletilevis

 

13. Tallinn International Horse Show

Kuraditosina numbrit kandev üritus kujunes seekord väljakutsete rohkeks, kuid kokkuvõttes võime sportlaste ja publiku tagasisidele toetudes öelda, et üritus läks igati korda.

Ka seekord saime ürituse käigus teha koos palju head. Nii külastas Maalehe joonistusvõistluse võitnud 4-5-aastaste laste lasteaiarühm esmakordselt ratsavõistlust, Lasnamäe Noortekeskuse noored koos oma õpetajaga said võimaluse pääseda üritusele, kuhu nende majanduslik olukord ei võimalda piletit osta. Ka kümned suurpered said tasuta kogeda ratsavõistluse melu. Samuti kogusime koos vähiravifondile „Kingitud elu“ üle 1000 euro annetusi kohapeal ja „Aita lapsi“ projektile said soovijad taaraautomaati oma tühjad pudelid annetada.

MK-etapi võidud läksid seekord Ukrainasse, kui koolisõidus võitis Inna Logutenkova hobusel Don Gregorius, ja Venemaale, kui takistussõidus võitis Alexandr Belekhov hobusel Bivald. Siiski pakkusid kodupublikule eredaid emotsioone Gunnar Klettenbergi ja Bettebalia võit, Kertu Klettenbergi ja Ulrike R'i kolmas koht Alexela GP MK-etapi sõidus ja Margit Mägi ning Artase duell Läti paariga 6-takistusega sõidus.
 

Kertu Klettenberg ja Ulrike R_Rein Leib

Kertu Klettenberg ja Ulrike R. Foto: Rein Leib