http://www.tallinn.ee/est/otsing?sona=11578 http://www.autospirit.ee/subaru/ http://ccs-fi.com/ http://www.tallink.ee http:// http://www.massimodutti.com/ http://borenius.ee/ http://www.epl.ee/ http://www.delfi.ee http://www.selver.ee http://www.alexela.ee http://www.kul.ee/ http://www.4energia.ee/ http://www.cramo.ee http://www.tikitreiler.ee/ http://www.fortacogroup.com/ http://kapjumping.com/ http://www.helketmar.ee http://www.roccaalmare.ee/ http://www.saku.ee/ http://www.nordichotels.eu/ http:// http://www.reolagaas.ee/ http://www.aeroflot.ru/cms/

Tallinn International Horse Show 2014!

Suurejooneline ratsaspordifestival Tallinn International Horse Show 2014 toimub 3. - 5. oktoobrini! Kolm päeva Saku Suurhallis on täis kõrgetasemelisi rahvusvahelisi ratsavõistlusi ja hobushowsid, mis tipnevad Tallinna Maailmakarika etapi pea-ala, Alexela Grand Prix'ga. Sündmuselt leiab omale midagi põnevat igas vanuses hobusehuviline - lisaks Euroopa parimatele hobustele ja ratsanikele, kes võtavad mõõtu takistus- ja koolisõidus, on igasse võistluspäeva pikitud ka tipptasemel meelelahutust, kõige pisematele on avatud lõbus lasteala.

Meie koostööpartneriteks on Eesti Vabariigi Kultuuriministeerium, FEI (Rahvusvaheline Ratsaspordi Föderatsioon) ning paljud edukad rahvusvahelised ning kodumaised äriühingud. Horse show esitlejaks on pikki aastaid olnud Alexela ja käesoleval aastal lisandus lennukompanii Aeroflot. Võistlust korraldavad Eesti Ratsaspordi Liit ja KAP Jumping.