fbpx

Tallinn International Horse Show

Tallinn International Horse Show 2019 piletid on nüüd müügil!

Osta pilet juba täna, sest nüüd on need müügil kõige parema hinnaga! Kõige soodsamad piletid saadaval kuni 30. aprillini!

Tallinn International Horse Show toimub 4.-6. oktoobril 2019 juba 17. korda. Eesti ratsaspordi suurüritus jätkab traditsioone ja on oma kavasse lisanud kaks MK-etappi – takistussõidus ja koolisõidus. Lisaks pakume meelelahutust nii suurtele kui väikestele, avatud on müügiala ja lastenurk.

Piletid nüüd müügil Piletikeskuses pilet.tallinnhorseshow.ee!
OSTA PILET SIIT

2018. a MK-etapi võitja Kristaps Neretnieks (LAT) ja Moon Ray. Foto: Celin Lannusalu

Tallinn International Horse Show 2018

Tõelised emotsioonid  – nende sõnadega saab kokku võtta 16. Tallinn International Horse Show’, mis toimus 5.-7. oktoobrini 2018 ikka tuttavas Saku Suurhallis.

Seekord jäi meil olulisematest võitudest napilt puudu, kuid ikkagi rõõmustasime koos Dina Ellermanni ja Landy’s Akvareli koolisõidu MK-etapi ning Hanno Ellermanni ja Freedomi takistussõidu MK-etapi teiste kohtade üle. Dina ja Akva tegid selle sõiduga uue isikliku rekordi ja Hanno oli siiralt üllatunud oma noore ratsu nii tubli saavutuse üle.

Ürituse publikumenu tuli aga suureks üllatuseks horse show korraldajatele. Lausa uskumatuna tundus, et laupäevased eelmüügi piletid müüdi välja juba nädal enne sündmuse algust! Tunne, et horse show on oodatud ja oluline nii paljude Eesti ja lähiriikide inimeste jaoks, annab meile motivatsiooni ka 17. Tallinn International Horse Show korraldamiseks.

Nii et kohtumiseni 4.-6. oktoobril 2019!

Sündmuse uudistega saad kursis olla Facebooki lehe kaudu.

 

Koolisõidu MK-etapi võitsid seekord Natalie Oldfors (SWE) ja Mickey M. Foto: Magnus Järve

Takistussõidu MK-etapi karika viisid kaasa Kristaps Neretnieks (LAT) ja Moon Ray. Foto: Celin Lannusalu

15. Tallinn International Horse Show

6.-8. oktoober 2017 oli see ajalooline nädalavahetus, kui toimus Tallinn International Horse Show juubelisündmus.

Juubeliüritus tõi kaasa mitmeid uuendusi, milleks kõige olulisemaks ja korraldajate jaoks kõige mahukamaks, osutus piletisüsteemi muudatus. Nimelt oli esmakordselt külastajatel võimalus osta endale kindla kohaga pilet. Lisaks oli laupäevane päev jagatud kaheks vaatuseks. Nüüd võib öelda, et publik võttis uuendused kiiresti omaks ja kõik möödus ilma suuremate vahejuhtumiteta.

Ka valmis sellel aastal sündmusel uus veebileht, mis osutus väga menukaks, eriti just nutitelefonide kasutajate seas.

Võistlus ise rõõmustas meid põnevuse ja meie sportlaste heade tulemustega. Taas oli kavas koolisõit, kus Eestile tuli kauaoodatud MK-etapi võit. Dina Ellermann ja Landy’s Akvarel on olnud kaua Eesti esipaar koolisõidus ja nüüd lõpuks tuli neile ka see oluline võit. Ka pühapäevane Alexela auhindadele toimunud takistussõidu MK-etapp haaras publikut. Kuigi Urmas Raag ja Ibelle van de Grote Haart jäid nii napilt võidust ilma, jäi siiski kõlama positiivne lõpunoot. MK-etapi võidu viis Poolasse Michal Kazmierczak hobusel Stakorado.

Kokku tehti nende kolme päeva jooksul 633 starti, võistlusklassides osales kokku 253 hobust 170 ratsanikku 11 riigist. Saku Suurhalli külastas ca 12 000 pealvaatajat ja kõik see sai teoks tänu 40 toetajale ja koostööpartnerile.

Takistussõidu MK-etapi võitja Michal Kazmierczak hobusel Stakorado. Foto: Magnus Järve