Tallinn International Horse Show

15. Tallinn International Horse Show juba ukse ees!

Fännidel on kindlasti 6.-8. oktoober 2017 kalendris punaseks tehtud, sest siis avab Saku Suurhall järjekordselt uksed kõikidele hobuste ja ratsaspordi sõpradele.

Eelmine Horse Show pani meid, korraldajaid, korralikult proovile ja nii on tänavu publikut ees ootamas mitmed olulised muudatused. Peamine ja kõige olulisem uuendus on piletimüügiga seonduv. Nüüd on kõikidel pealtvaatajatel võimalus osta endale kohapilet just selleks päevaks ja selle koha peale, kuhu soov on. I tasand on müügis nö kohapiletitena ja II tasandile pileti ostes saab koha seal vabalt valida.

Soovitame rahulikult tutvuda erinevate piletite ja hindadega ning saaliplaaniga, kindlasti leiad sealt enda jaoks sobiva lahenduse. Loomulikult tasub pilet soetada võimalikult varakult, sest nii kindlustad endale peale kindla koha ka kõige parema piletihinna.

Tänavu on meil hea meel teatada, et kõrgetasemeline koolisõit on Tallinn International Horse Show kavas jällegi tagasi. Koolisõidu MK-etapp toimub laupäeval, kui sõidetakse grand prix muusikalist vabakava. Pühapäevane kõrghetk on MK-etapp takistussõidus. Loomulikult ei puudu ürituselt ka meeldejääv meelelahutusprogramm, lasteala ja kauplejate rohke messiala!

Ootame kõiki Suurhalli 6.-8. oktoobril 2017!