fbpx

HAKKA TOETAJAKS!

Tallinn International Horse Show ühendab endas tipptasemel ratsaspordi, elava muusika ning ehedad elamused hobumaailmast.

Kolmepäevane hobufestival toob igal aastal kokku üle 120 tippsportlase, ligi 200 hobust pea 10-st eri riigist. Ürituse ettevalmistamisel ja toimimisele aitavad kaasa rohkem kui 150 vabatahtlikku ning tuhanded pealtvaatajad.

Tallinn International Horse Show eesmärgiks on läbi  aastate olnud hea võistlustaseme hoidmine,  mida aitavad tagada Eesti Ratsaspordi Liidu ametnikud koostöös välismaa kolleegidega. Seetõttu oleme aktsepteeritud laialdaselt ratsamaailmas. TIHS-i raames toimuvad ka FEI MK-etapid (FEI World Cup™) takistussõidus ja koolisõidus.

Tallinn International Horse Showl on läbi aastate väljatöötatud toimiv meediaplaan. Kasutame laialdaselt erinevaid meediakanaleid. Horse Show on pildil nii rahvuslikes kanalites ERR  ja Postimees, kui ka mitmetes välismeediakanalites. Lisaks toimub Horse Show ajal otseülekanne veebi vahendusel.

Pakume oma partneritele võimaluse reklaamida end läbi meie läbimõeldud meediaplaani. Tunneme oma sihtgruppi ja kliendikontakte ning oskame neile suunata vajaliku informatsiooni. Oma publiku seast leiame üha rohkem ka väliskliente, mis annab soodsa võimaluse laiendada oma brändi tuntust naaberriikidesse. Horse Showl on eraldi restoranide ja lounge’de ala, mis on spetsiaalselt mõeldud ärikohtumisteks ja kliendiürituste läbiviimiseks.

Hindame oma toetajate panust Horse Show korraldamisel. Läheneme igale koostööpartnerile individuaalselt ning oleme paindlikud, sest soovime leida parima toimiva lahenduse. Meie pikaaegset korralduskogemust ja professionaalset korraldusmeeskonda hindavad ka sarnaste sündmuste läbiviijad välisriikides.

Oleme valmis kokku panema ainult Teie soove arvestava sponsorpakkumise – tulenevalt Teie turundussõnumitest ja ettepanekutest. Detailsemad koostööväljundid lepitakse kokku konkreetse lepinguga ja seda täiendatakse vajadusel jooksvalt.

Toetades Tallinn International Horse Showd, toetate Eesti ratsasporti!

Ootame teie kirja!
riina@ratsaliit.ee

 

Võistluse toetuse paketid

Võistluse toetuse paketid on võistlusklasside põhised ja sisaldavad reklaamiväljundeid nii ürituse eel kui kohapeal. Võistluse ajal on võimalus korraldada kliendiüritusi.

Vaata võistluste koostööpakkumist siit: TIHS pakkumine 2024