fbpx

Tallinn International Horse Show

Show tutvustus 2021

Tallinn International Horse Show toob Eestisse kaks maailmakuulsat hobushow’d

1.-3 oktoobrini Saku Suurhallis peetav Tallinn International Horse Show pakub lisaks kõrgetasemelisele ratsaspordile ka meeleolukaid etendusi. Tänavu astub showprogrammi raames üles lausa kaks maailmakuulusat hobushow’d.

Reedel, 1. oktoobril kell 19.30 ning laupäeval, 2. oktoobril kell 20.00 saab näha maailmakuulsaid vendi BRÜSEWITZ-BRÜDER voltižeerimas.
Fotod: Brüsewitz-Brüder

Nende Saksamaalt pärit vendade Vikori, Thommy ja Janniki suurimaks kireks on juba väga pikka aega olnud voltižeerimine. Vik puutus sellega esimest korda kokku juba 1998 aastal ja teised kaks venda veidi hiljem.

Kõik vennad on ka professionaalsed sportlased voltižeerimises, mis tähendab kõige lihtsamalt öeldes võimlemiselementide sooritamist hobuse peal. Enne Tallinn International Horse Show’d saab neile Ungaris toimuvatel voltižeerimise maailmameistrivõistlustel kaasa elada.

Vaata ka Brüsewitz-Brüder lehte.

Lisaks saab sel aastal kaasa elada laupäeval, 2. oktoobril ning pühapäeval, 3. oktoobril maailmakuulsatele hobumeestele Prantsusmaalt – HORSEMAN TEAM! Horseman Team külastas viimati Eestit üle kümne aasta tagasi!

Fotod: Horseman Team

Nende lugu sai alguse 20 aastat tagasi kui kolm venda Prantsusmaalt hakkasid oma lõbuks imiteerima hüppavaid hobuseid. ​Peagi kujunes sellest lõbusast ettevõtmisest populaarne hobushow. Täna kutsutakse neid esinema üle maailma ja nende tiimis on juba 18 liiget üheksast riigist. Nad on avanud spetsiaalse Horseman kooli.

Horseman Team’i show on Tallinn International Horse Show kavas laupäeval, 2. oktoobril kell 20.40 ning pühapäeval, 3. oktoobril kell 15.30.

Vaata ka Horseman Teami lehte.

PILETID: https://pilet.tallinnhorseshow.ee